Open My Heart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Open My Heart world
 
PříjemPortálekHledatRegistracePřihlášení
Poslední téma
» Old Times Open My Heart - Životopisy
Open My Heart - Stránka 27 EmptyThu Oct 25, 2018 10:55 pm pro Gín

» Open dream
Open My Heart - Stránka 27 EmptyFri Sep 28, 2018 5:23 pm pro Spiritka

» Old Times Open My Heart
Open My Heart - Stránka 27 EmptySun Apr 02, 2017 11:44 pm pro Spiritka

» Open My Heart
Open My Heart - Stránka 27 EmptyMon May 10, 2010 4:49 pm pro Luu

» O rubrice povídky
Open My Heart - Stránka 27 EmptySun Jan 03, 2010 2:17 pm pro Spiritka

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Open My Heart

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
AutorZpráva
Spiritka
Admin
Spiritka


Poèet pøíspìvkù : 338
Join date : 02. 01. 10
Location : Česká Republika - H.K

Open My Heart - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Open My Heart   Open My Heart - Stránka 27 EmptySat Apr 03, 2010 3:16 pm

Mika
,, Tak jsme osiřeli " pousměju se ,, No nevadí ... "

Tifa
,, My to nějak zvládneme " povzbudivě se usměju

Aphy
,, Co myslíte , příjde Ellezzie s něčím novým ? Noví bojovníci , technika boje ... ? "

Jeff
Pobídnu ho do trysku . ES sice na koni nejezdila moc často , to se ovšem nedá říci o mně

Icarus
Ochotně přidám a běžím na maximum ,, Drž se "

Open My Heart - Stránka 27 Near


Open My Heart - Stránka 27 Vzhledtgt

Near rozhodně není ten, kdo by vás na první pohled nějak zvlášť zaujal. Má krátké blonďaté vlasy, zeleno hnědé oči a na svůj věk průměrnou výšku i váhu. Jeho metabolismus je rychlý a ať sní, co sní, nikdy výrazně nepřibere.
Přestože je štíhlý, není žádný svalovec. Pekáč buchet ani omylem nevlastní, je to spíš taková špejle. Působí dojmem, že když do něj prudce strčíte, tak spadne, ale ve vlastním zájmu to nezkoušejte. Nesnáší, když se ho někdo cizí dotýká, celkově si na společnost jiných lidí moc nepotrpí.
Jeho tvář je většinou vážná, bez úsměvu. Je uzavřený a nerad dává najevo své city. Ne, že by je neměl, ale nechce, aby jich někdo zneužil, proto je schovává jen pro hrstku lidí, ke kterým má hlubší vztah. Co se týče oblékání, nevadí mu téměř nic. Rychle se přizpůsobuje prostředí, ve kterém se nachází, tudíž na sebe bez řečí navlékne tričko, svetr, košili, oblek, nebo cokoliv jiného, co situace právě vyžaduje. Hlavní pro něj je, aby bylo oblečení pohodlné a z příjemného materiálu, v tomto případě dává přednost kvalitě.



Vzhled





Věk: 18 let, narozen 16.7. ve znamení raka

Výška, váha: 188 cm, 60 kg

Sex. orientace: Heterosexuál (a pořád panic)

Kolej: Mrzimor

Patron: Tasmánský čert

Mazlíčci: Má kotě perské kočky jménem Kimi a bílou sovu Otise

Bubák: Odebrání se na špatnou cestu. Viděl by sám sebe jako úplně opačného člověka, než jakým je teď. Přehnaně sebevědomý, egoistický, nečestný, s uštěpačným úšklebkem na tváři, pohrdající svými přáteli, sestrou a rodinou. V jedné ruce lahev vína, v druhé cigareta.



„Bude to rovných čtyřicet pět dolarů.“ oznámí mi dealer s potutelným úsměvem, zatímco si přehazuje z jedné dlaně do druhé balíček bílého prášku. S fascinovaným výrazem sleduji pohyb jeho rukou, dokud si neuvědomím, co mi právě teď řekl. „Čtyřicet pět? Za gram?“ zopakuji nevěřícně. Zmateně k muži zvedám hlavu, jenže jakmile se střetnu s jeho tvrdým, nesmlouvavým pohledem, dojde mi, že si legraci nedělá. „Nějakej problém?“ zeptá se chladně, na což reaguji vyděšeným couvnutím. „Ne, já jen…“ Slova se mi samovolně zadrhnou v krku. Kdy heroin tolik zdražili? Ještě nedávno stál o celých osm dolarů míň! „Ber, nebo nech bejt. Tak kvalitní herák jinde neseženeš. Ne za takovou cenu.“ ušklíbne se dealer, přičemž začne balíček soukat zpátky do kapsy. „Ne, počkej!“ vyhrknu zběsile, v zoufalé snaze ho zastavit. „Beru to.“ promluvím o poznání tišeji, načež mu do ruky vtisknu několik bankovek. To ho evidentně pobaví, jelikož mě s hlasitým smíchem začne poplácávat po rameni.

Když nám třídní učitelka jednoho pondělního rána představila Adriena, nevěděl jsem, na koho se vlastně dívám. Nesměle usmívající se Adrien připomínal jakousi nezdařilou mutaci mezi holkou a klukem a do označení atraktivní měl setsakra daleko. Jeho zevnějšku by se kdekdo lekl a pokud mám být upřímný, nebyl jsem tehdy výjimkou. „Třído, ráda bych vám představila vašeho nového spolužáka, Adriena. Adriene, pověz nám prosím něco o sobě.“ pobídla učitelka značně nervózního Adriena, který po celou dobu žmoulal mezi prsty popruh svého omšelého batohu. „A-ahoj... jmenuji se Adrien Daewood, přestěhoval jsem se před pár dny z Richmondu. Rád vás všechny poznávám a doufám, že spolu budeme vycházet.“ Jednotlivá slova z něj lezla jak z chlupatý deky, až na poslední větu, ze které bylo jasně poznat, že chce mít tohle celé už za sebou.
Jen co domluvil, rozhlédl se s úlevným vydechnutím po spolužácích, kteří mu však nevěnovali víc, než pohrdavé úšklebky a cukající se koutky. Doteď si živě pamatuji zmatek v jeho očích, který hned záhy vystřídal smířený úsměv. Musel to vědět už tehdy. To, že o jeho osudu na této škole bylo rozhodnuto ještě dřív, než vůbec otevřel pusu. osměšky ve skutečnosti s jeho hlasem neměli žádnou spojitost, stejně tak s větou, kterou právě vyslovil. Problém byl někde trochu jinde. Respektive v jeho zevnějšku. Adrien byl ošklivý. Ošklivý a divný zároveň, což byly dva hlavní faktory, které rozhodly o jeho osudu na této škole ještě dřív, než vůbec otevřel pusu. Těžko říci, zda-li si to už tehdy uvědomoval, ale ať už ano, či ne, dali jsme mu velmi rychle najevo, že mezi nás, elitu třídy, nezapadá. A já? Já se na tom samozřejmě podílel.



Naposledy upravil Spiritka dne Wed Oct 24, 2018 7:24 pm, celkově upraveno 124 krát
Návrat nahoru Goto down
Luu
Admin
Luu


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 02. 01. 10

Open My Heart - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Open My Heart   Open My Heart - Stránka 27 EmptyMon Apr 26, 2010 6:09 pm

Tia
,,Hm.. To už ani ten pes se mnou nevydrží?" dívám se na psa, kam jde kamsi..

Aspidistra
,,Možná.." poslední dobou jsem měla spíše jiné starosti.
Návrat nahoru Goto down
Luu
Admin
Luu


Poèet pøíspìvkù : 278
Join date : 02. 01. 10

Open My Heart - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Open My Heart   Open My Heart - Stránka 27 EmptyMon May 10, 2010 4:49 pm

Popravdě mě docela mrzí, jak se všichni na tu hru vysrali ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Open My Heart - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Open My Heart   Open My Heart - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Open My Heart
Návrat nahoru 
Strana 27 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
 Similar topics
-
» Old Times Open My Heart
» Old Times Open My Heart - Životopisy
» Open dream

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Open My Heart :: Hry-
Přejdi na: